قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / زعفران / پیاز زعفران / خرید پیاز زعفران گلخانه ای

خرید پیاز زعفران گلخانه ای

پیاز زعفران سورت شده

برای کاشت پیاز زعفران گلخانه ای یکی از مهمترین موارد خرید پیاز زعفران مرغوب، سورت شده و مخصوص گلخانه است. که برای این امر باید نکات مهمی را در نظر بگیرید: از جمله اندازه و وزن پیازهاست.

برای خرید پیاز زعفران گلخانه ای یا پیاز زعفران سورت شده نکاتی باید مد نظر قرار گیرد که در ادامه به آنها میپردازیم

با توجه به اینکه در کشت گلخانه ای زعفران بعد از انتقال از انبار به سالن تولید گل (قسمت گل گیری) هدف تولید گل و برداشت زعفران بیشتراست و بعد طی این  دوره و انتقال به زمین زراعی هدف تکثیر و درشت شدن پیازها، افزایش گلدهی و افزایش مقاومت در برابر آفات و تنش های محیطی می باشد، بنابراین برای اینکه این اهداف به بهترین شکل مرتفع شود باید پیاز زعفران ۸ گرم به بالا وزن داشته و بعد از انتقال از انیار به گلخانه از گلدهی بالایی برخوردار باشد و در زمین نیز تعداد پیاز بیشتری تولید کنند از طرفی پیازهای درشت تر جهت تغذیه پیازهای دختری حاصل مواد ذخیره ای بیشتری ذاشته و به رشد بهتر آنها کمک می کنند. شرکت طلای سرخ بامداد مفتخر است با چندین سال سابقه به صورت تخصصی در زمینه زعفران و تحت نظارت کارشناسان با تجربه از جدیدترین یافته های علمی استفاده نموده مزارعی با پیازهایی با  قدرت گل دهی بالا تولبد نماید و این اطمینان را به شما می دهد به عنوان مشاور و ناظر شما را در رسیدن به اهدافتان در عرصه کشت زعفران در گلخانه و در زمین زراعی یاری دهد.

در فیلم زیر نمونه ای از بهترین نوع پیاز زعفران را که برای کاشت در گلخانه بسیار مناسب است را می‌توانید مشاهده کنید. درضمن این فیلم نمونه پیازهای شرکت خودمان هستند و در صورت خرید از ما تحویلی شما از این نوع پیاز خواهد بود. پس با اطمینان کامل میتوانید خرید و کاشت را آغاز کنید.

جهت خرید یا مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۳۹۷۸۶۸۸۳ خانم مهندس شمس

۰۹۳۷۶۵۵۷۹۱۶ مهندس قانی

تهیه شده توسط talaye-sorkh.ir

امتیاز بدهید

0

فوق العاده بود!

User Rating: 3.67 ( 10 votes)

مطلب پیشنهادی

کشت زعفران در تهران

بررسی کشت زعفران در تهران

خرید، فروش و کاشت پیاز زعفران در استان تهران و شهرهای مختلف آن بسیار مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *